DOLAR 32,4052 0.14%
EURO 34,5735 0.34%
ALTIN 2.458,410,83
BITCOIN %
Mersin
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

CARTIER WOMEN’S INITIATIVE 2021

CARTIER WOMEN’S INITIATIVE 2021

ABONE OL
17 Haziran 2020 11:36
CARTIER WOMEN’S INITIATIVE 2021
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Cartier Women’s Initiative, 31 Temmuz 2020’ye kadar devam edecek olan 2021 dönemi başvuru sürecini başlattı. Yeni dönemde 7 bölgesel ödüle ilaveten, Bilim & Teknoloji Lideri olarak bu alanda yaşadıkları toplumlarda etki yaratan üç kadın girişimci daha ödüllendirilecek.

Cartier 2006’dan bu yana, INSEAD Business School ile yaşadıkları toplumlarda sosyal ve ekonomik etki yaratan kadın girişimcileri güçlendirerek değişime öncülük etmeyi amaçlıyor. Cartier Women’s Initiative’in misyonu, kadın girişimcilere ve başarılarına ışık tutarak, kurdukları şirketleri büyütmeleri ve liderlik becerilerini geliştirmeleri için gerekli finansal ve sosyal desteği sağlamak. Her yıl düzenlenen uluslararası girişimcilik programı, dünyanın her bölgesinden ve her sektörden, güçlü ve sürdürülebilir sosyal ya da çevresel etki yaratmayı amaçlayan kadın girişimcilere ve şirketlere açık. Program, başladığı günden bu yana 56 ülkeden gelecek vaat eden 240 kadın girişimciye şirketlerini ileriye taşımaları için 3 milyon Dolar’ın üzerinde destek sundu.

Program Yeni Bir Alanla Büyüyor

Programın etkisini ve anlamını arttırmak amacıyla mevcut 7 bölgesel ödüle ek olarak, 2021 itibariyle Bilim & Teknoloji Lideri olarak bu alanda sosyal ve ekonomik etki ve katkı yaratan üç kadın girişimci daha ödüllendirilecek. Program, bilimsel ve teknolojik inovasyonları geleceğe taşıyan ve etki yaratan kadın girişimcileri desteklemek üzere tasarlanan yeni bir kategori. Programda sekiz kazananın her biri 100.000 USD, ikinci ve üçüncüler ise 30.000 USD alacak. 8 kazanan ve 16 finalist, stratejik finansal düşünme, birebir strateji mentorluğu, medya görünürlüğü ve uluslararası profesyonel iletişim ağı fırsatları konularında destek alacak, INSEAD yönetici eğitim programına katılacak.

Cartier Women’s Initiative’in 2021 yılı başvuruları 31 Temmuz 2020, saat 14:00’te (CEST) sonra erecek. Program hakkında detaylı bilgi için www.cartierwomensinitiative.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cartier Women’s Initiative 2020 – Lider Kadın Girişimciler

Kuzey Amerika

Stephanie Benedetto

Queen of Raw

Queen of Raw, şirketlerin sürdürülebilir ve stokta kalan kumaş ve tekstil ürünlerini alıp satabileceği, böylece israf edilen malzemelerin yakılmak yerine bu malzemelerin yeniden değerlendirebileceği online bir platform.

Latin Amerika & Karayipler

Adriana Luna Diaz, Meksika

Tierra de Monte

Tierra del Monte, bitki ve toprak verimliliğini arttırmak, hastalıkları ve zararlı böcekleri güvenli, etkin ve en fakir üreticiler için bile ulaşılabilir biçimde kontrol altına almak için bakteri ve mantarlardan yararlanan bir teknoloji geliştirdi.

Güney Asya

Chunguang (Charlotte) Wang, Çin

Equota Energy (Technology) Shanghai Co Ltd

EQuota, veri analizine dayalı enerji verimliliği çözümleri sunan Çin merkezli bir şirket. Müşterilerin enerji tüketimini gerçek zamanlı olarak anlamalarına yardımcı olan şirket, enerji tüketimini azaltmaları, maliyet tasarrufu elde etmeleri ve çevresel etki yaratmaları amacıyla operasyonel düzenlemeler yapmaları için müşterilerine tavsiyelerde bulunuyor.

Güney Asya & Okyanusya

Joanne Howarth, Avusturalya

Woolpack Australia – Planet Protector Packaging

Woolpack Australia, transit halindeki sıcaklığa karşı hassas mallar için çevreye duyarlı ve yalıtımlı paketler üretiyor. Woolpack, piyasada standart olarak kullanılan Genişletilmiş Polistiren (EPS) yerine atık koyun yünü kullanıyor.

Avrupa

Anna-Sophie Hartvigsen, Danimarka

Female Invest

Kadınlara yatırım yapma konusunda eğitim veren Female Invest, üyelik modeline dayalı konferanslar ve atölye çalışmaları gibi fiziksel etkinlikler ve online kurslar aracılığıyla finansal eğitimler düzenleyerek finans sektöründe daha fazla kadının istihdam edilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Sahra Altı Afrika

Temie Giwa-Tubosun, Nijerya

Life Bank

Lifebank, kendi motosikletleri ve teknelerinden oluşan ağıyla, Dünya Sağlık Örgütü ile uyumlu kan ve oksijen gibi hayati ürünlerin 7/24 hastanelere temin edilmesini sağlıyor.

Orta Doğu & Kuzey Afrika

Nadia Gamal El Din, Mısır

Rahet Bally

Rahet Bally Kart, 1000’i aşkın markada indirimin sağlık uzmanları ve hastanelere erişimini sağlıyor. Rahet Bally Dönüşüm Programı, kişiye özel egzersizler sunan bir fitness programı. The Cloud by Rahet Bally ise, psikiyatrik danışmanlık hizmeti, spor salonu ve bebek bakıcılığı da dahil olmak üzere bir annenin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri sunan bir tesis.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.